Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-dH-zbZ9TsU

Następny film

Zagrajmy w Total War: Warhammer 2 (Kislev) part 14
HatiTheManagarmr
278 Wyświetleń

Zagrajmy w Dragon Age: Początek (part 45) Brak dźwięku z mikrofonu 2 z 4

HatiTheManagarmr
HatiTheManagarmr - 45 Wyświetleń
0
45 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 09:51:08

Przepraszam ale jakimś cudem ShadowPlay przestawił sobie opcje nagrywania mikrofonu i dlatego nie zarejestrował komentarza. Taka sytuacja jest w 4 odcinkach do 47.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału HatiTheManagarmr

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-08 Fri 63,600 - 31,045,812 - 3,285 -
2019-11-09 Sat 63,600 - 31,048,879 +3067 3,285 -
2019-11-10 Sun 63,600 - 31,052,523 +3644 3,285 -
2019-11-11 Mon 63,600 - 31,059,438 +6915 3,285 -
2019-11-12 Tue 63,600 - 31,062,743 +3305 3,285 -
2019-11-13 Wed 63,600 - 31,066,223 +3480 3,285 -
2019-11-14 Thu 63,600 - 31,069,436 +3213 3,285 -
2019-11-15 Fri 63,600 - 31,072,387 +2951 3,285 -
2019-11-16 Sat 63,600 - 31,077,381 +4994 3,285 -
2019-11-17 Sun 63,600 - 31,080,858 +3477 3,285 -
2019-11-18 Mon 63,600 - 31,083,763 +2905 3,285 -
2019-11-19 Tue 63,600 - 31,086,465 +2702 3,285 -
2019-11-20 Wed 63,600 - 31,089,463 +2998 3,285 -
2019-11-21 Thu 63,600 - 31,092,096 +2633 3,285 -
2019-11-22 Fri 63,600 - 31,094,857 +2761 3,285 -
Podsumowanie ogółem - +49045 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 4 min.

Następny film

Zagrajmy w Total War: Warhammer 2 (Kislev) part 14
HatiTheManagarmr
278 Wyświetleń