SargeThePlayer
SargeThePlayer
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=IVQJeYXhGrU

Zagrajmy w Horizon Zero Dawn (100%) odc. 5 - W poszukiwaniu Broma

SargeThePlayer
SargeThePlayer - 770 Wyświetleń
0
770 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:38:51

Oto piąty odcinek mojej serii Zagrajmy w Horizon Zero Dawn (lub jak kto woli: Let's Play Horizon Zero Dawn PL). Tym razem między innymi wykonujemy zadanie "Zapomniani". Produkcja została stworzona przez holenderskie studio Guerrilla Games,

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SargeThePlayer

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 639,000 - 379,177,639 - 6,577 -
2019-11-26 Tue 639,000 - 379,434,913 +257274 6,582 +5
2019-11-27 Wed 639,000 - 379,621,302 +186389 6,585 +3
2019-11-28 Thu 640,000 +1000 379,772,657 +151355 6,586 +1
2019-11-29 Fri 640,000 - 379,947,470 +174813 6,587 +1
2019-11-30 Sat 640,000 - 380,154,222 +206752 6,589 +2
2019-12-01 Sun 641,000 +1000 380,560,975 +406753 6,593 +4
2019-12-02 Mon 641,000 - 380,728,005 +167030 6,595 +2
2019-12-03 Tue 641,000 - 380,879,148 +151143 6,596 +1
2019-12-04 Wed 641,000 - 381,047,298 +168150 6,599 +3
2019-12-05 Thu 641,000 - 381,217,901 +170603 6,600 +1
2019-12-06 Fri 641,000 - 381,391,897 +173996 6,600 -
2019-12-07 Sat 642,000 +1000 381,701,225 +309328 6,605 +5
2019-12-08 Sun 642,000 - 381,936,724 +235499 6,608 +3
2019-12-09 Mon 642,000 - 382,056,147 +119423 6,608 -
Podsumowanie ogółem +3000 +2878508 +31
Aktualizacja profilu za 5 godz. 46 min.