SargeThePlayer
SargeThePlayer
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8A5k1IKA9FI

Zagrajmy w Mass Effect Andromeda [60 fps] odc. 122 - Droga do finału

SargeThePlayer
SargeThePlayer - 618 Wyświetleń
0
618 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:38:43

Oto sto dwudziesty drugi odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect Andromeda (lub jak kto woli: Let's Play Mass Effect Andromeda PL). Tym razem przechodzimy misję fabularną "Meridian: Droga do domu". Produkcja została stworzona przez studi

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SargeThePlayer

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 640,000 - 380,154,222 - 6,589 -
2019-12-01 Sun 641,000 +1000 380,560,975 +406753 6,593 +4
2019-12-02 Mon 641,000 - 380,728,005 +167030 6,595 +2
2019-12-03 Tue 641,000 - 380,879,148 +151143 6,596 +1
2019-12-04 Wed 641,000 - 381,047,298 +168150 6,599 +3
2019-12-05 Thu 641,000 - 381,217,901 +170603 6,600 +1
2019-12-06 Fri 641,000 - 381,391,897 +173996 6,600 -
2019-12-07 Sat 642,000 +1000 381,701,225 +309328 6,605 +5
2019-12-08 Sun 642,000 - 381,936,724 +235499 6,608 +3
2019-12-09 Mon 642,000 - 382,086,536 +149812 6,609 +1
2019-12-10 Tue 642,000 - 382,275,661 +189125 6,612 +3
2019-12-11 Wed 642,000 - 382,449,854 +174193 6,613 +1
2019-12-12 Thu 643,000 +1000 382,613,064 +163210 6,614 +1
2019-12-13 Fri 643,000 - 382,868,185 +255121 6,618 +4
2019-12-14 Sat 643,000 - 383,073,259 +205074 6,619 +1
Podsumowanie ogółem +3000 +2919037 +30
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.