Big Bad Dice
Big Bad Dice
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tsW-HGArPPA

Zagrajmy w Mutant Year Zero: Road to Eden - Gdzie jest Hammon? GAMEPLAY PL - Na żywo

Big Bad Dice
Big Bad Dice - 102 Wyświetleń
0
102 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 06:16:06

Gramy w Mutant Year Zero: Road to Eden. Poszukiwania Hammona który jest na tropie tajemniczego Edenu w trakcie. Prawdopodobnie jesteśmy coraz bliżej, ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Big Bad Dice

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 478 - 179,229 - 841 -
2019-10-31 Thu 477 -1 179,705 +476 844 +3
2019-11-01 Fri 477 - 180,009 +304 847 +3
2019-11-02 Sat 477 - 180,473 +464 848 +1
2019-11-03 Sun 478 +1 180,918 +445 849 +1
2019-11-04 Mon 478 - 181,534 +616 852 +3
2019-11-05 Tue 479 +1 181,964 +430 857 +5
2019-11-06 Wed 479 - 182,306 +342 859 +2
2019-11-07 Thu 479 - 182,689 +383 860 +1
2019-11-08 Fri 479 - 182,998 +309 860 -
2019-11-09 Sat 484 +5 183,375 +377 861 +1
2019-11-10 Sun 484 - 183,829 +454 862 +1
2019-11-11 Mon 486 +2 184,391 +562 864 +2
2019-11-12 Tue 486 - 185,215 +824 867 +3
2019-11-13 Wed 487 +1 185,569 +354 868 +1
Podsumowanie ogółem +9 +6340 +27
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.