Mangetsuu
Mangetsuu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=reROq4r0zI4

Zagrajmy w Terraria na Modach S2 #47 - Yharon: Runda 2 [1.3.5.3]

Mangetsuu
Mangetsuu - 68 Wyświetleń
0
68 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 03:47:51

Paczka modów [tModLoader 0.10.1.4]: http://www.mediafire.com/file/id7ai8k2maa575c/Mods%20%5BZWTnMS2v2%5D.zip Jak zainstalować MODY? - Poradnik: https://www.youtube.com/watch?v=PQlUuAc8v3U Lista modów, z których korzystam: - CalamityMod https://forums.terraria.org/index.php?threads/released-wip-calamity-mod.44065/ - Recipe Browser https://forums.terraria.org/index.php?threads/cheat-sheet.41407/ - MaxStackPlus - Infinity - Endless Items https://forums.terraria.org/index.php?threads/infinity.40789/ - imkSushi Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/imksushis-mod.34233/ - Thorium Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/the-thorium-mod.40788/ - The One Library i Portable Storage https://forums.terraria.org/index.php?threads/itorius-mods.42289/ - Mod Helpers https://forums.terraria.org/index.php?threads/mod-helpers-a-modders-mod-for-mods-and-modding.63670/ - Which Mod Is This From? https://forums.terraria.org/index.php?threads/goldenapples-mods-updated.62371/#post-1465808 - Teleporters unchained https://forums.terraria.org/index.php?threads/teleporters-unchained.62348/ - Boss Checklist https://forums.terraria.org/index.php?threads/boss-checklist-in-game-progression-checklist.50668/ - Joost Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/the-joostmod.42879/ - Beyond The Forgotten Ages https://forums.terraria.org/index.php?threads/w-i-p-beyond-the-forgotten-ages-mod.58568/ - AlchemistNPC https://forums.terraria.org/index.php?threads/alchemistnpc-v7-0.52798/ - Quality of Life Rebranding https://forums.terraria.org/index.php?threads/quality-of-life-rebranding.57856/#post-1361215 - Yet Another Boss Health Bar https://forums.terraria.org/index.php?threads/yet-another-boss-health-bar.55250/ - Pumpking's Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/pumpkings-mod.9182/ - Spirit Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/the-spirit-mod.41395/ - WildLife Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/wildlife-mod.60215/ - Vipix Toolbox https://forums.terraria.org/index.php?threads/vipix-toolbox.61305/ - Magic Storage https://forums.terraria.org/index.php?threads/magic-storage.56294/ - Where's My Items https://forums.terraria.org/index.php?threads/wheres-my-items.55451/ - Auto Trash https://forums.terraria.org/index.php?threads/auto-trash.53592/ - Fargo's Mutant Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/fargos-mutant-mod-summons-and-souls.42291/ - Furniture, Food and Fun https://forums.terraria.org/index.php?threads/released-jenosis-furniture-food-and-fun.17150/ - Wormholes https://forums.terraria.org/index.php?threads/wormholes-and-also-scroll-of-town-portal.52701/ - VeinMiner https://forums.terraria.org/index.php?threads/veinminer-mod-mine-ores-faster.63652/ - SuperQuickRespawn https://forums.terraria.org/index.php?threads/experience-and-classes.53048/ - Loot Bags https://forums.terraria.org/index.php?threads/loot-bags-mod.55797/ - Friendly NPC Don't Die https://forums.terraria.org/index.php?threads/friendly-npcs-dont-die-mod.61086/ - Elemental Unleash https://forums.terraria.org/index.php?threads/elemental-unleash-bluemagics-endgame-bosses-mod.45905/ - Luiafk https://forums.terraria.org/index.php?threads/luiafk-unlimited-combinable-potions-autobuilding-stuff-and-more.58806/ - Sacred Tools https://forums.terraria.org/index.php?threads/sacredtools-a-mod-filled-with-magical-pandolar-weapons.46605/ - Elementals Awoken https://forums.terraria.org/index.php?threads/elements-awoken-wip.54553/ - Smeltable Tools https://forums.terraria.org/index.php?threads/smeltable-tools.67443/ - The Enigma Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/the-enigma-mod.60046/ - Split Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/released-wip-the-split-mod.65235/ - Wing Slot https://forums.terraria.org/index.php?threads/abluescarabs-mods.47835/ tModLoader: https://forums.terraria.org/index.php?threads/1-3-tmodloader-a-modding-api.23726/ ►☼ Opis jest pusty czy krótki, bo nie będę nikogo informował o tym, co może zrobić skoro wie o tym doskonale ☼◄ ►☼ Facebook: https://www.facebook.com/MangetsuuReBorn ☼◄ ►☼ SoundCloud: https://soundcloud.com/mangetsuu ☼◄

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mangetsuu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 44,400 - 14,794,945 - 965 -
2019-11-04 Mon 44,500 +100 14,810,904 +15959 965 -
2019-11-05 Tue 44,500 - 14,822,608 +11704 965 -
2019-11-06 Wed 44,500 - 14,833,428 +10820 965 -
2019-11-07 Thu 44,500 - 14,847,577 +14149 965 -
2019-11-08 Fri 44,600 +100 14,856,546 +8969 966 +1
2019-11-09 Sat 44,600 - 14,874,426 +17880 966 -
2019-11-10 Sun 44,600 - 14,893,785 +19359 968 +2
2019-11-11 Mon 44,700 +100 14,917,593 +23808 968 -
2019-11-12 Tue 44,700 - 14,939,659 +22066 969 +1
2019-11-13 Wed 44,700 - 14,956,383 +16724 970 +1
2019-11-14 Thu 44,700 - 14,970,482 +14099 970 -
2019-11-15 Fri 44,700 - 14,982,338 +11856 971 +1
2019-11-16 Sat 44,800 +100 14,997,905 +15567 971 -
2019-11-17 Sun 44,800 - 15,018,644 +20739 971 -
Podsumowanie ogółem +400 +223699 +6
Aktualizacja profilu za 5 godz. 47 min.