Dail
Dail
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Whs7kM83rgc

Zagrajmy w The Bard's Tale IV: Barrows Deep PL #55

Dail
Dail Aktualnie na żywo - 86 Wyświetleń
0
86 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 09:24:34

The Bard's Tale IV: Barrows Deep Gameplay PL The Bard's Tale IV Barrows Deep to czwarta odsłona kultowego cRPG z lat 80. Nad projektem czuwał legendarny Brian Fargo, twórca takich gier jak: Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape: Torment czy poprzednich odsłon Opowieści Barda. #TheBard'sTale #BarrowsDeep #Dail ► DONEJT: https://tipanddonation.com/dail (SMS, Przelew, PayPal, PaySafeCard, Bitcoin) ► DISCORD: https://discord.gg/EwBSCZ7 ► FACEBOOK: https://www.facebook.com/dailowy/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dail

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-02 Sat 867 - 153,911 - 978 -
2019-11-03 Sun 869 +2 155,009 +1098 985 +7
2019-11-04 Mon 868 -1 155,498 +489 985 -
2019-11-05 Tue 872 +4 155,910 +412 987 +2
2019-11-06 Wed 876 +4 156,334 +424 990 +3
2019-11-07 Thu 878 +2 156,826 +492 992 +2
2019-11-08 Fri 881 +3 157,417 +591 996 +4
2019-11-09 Sat 883 +2 158,028 +611 996 -
2019-11-10 Sun 891 +8 158,953 +925 998 +2
2019-11-11 Mon 902 +11 159,843 +890 1,001 +3
2019-11-12 Tue 902 - 160,744 +901 1,003 +2
2019-11-13 Wed 901 -1 161,451 +707 1,005 +2
2019-11-14 Thu 904 +3 162,314 +863 1,007 +2
2019-11-15 Fri 904 - 162,725 +411 1,007 -
2019-11-16 Sat 905 +1 163,123 +398 1,007 -
Podsumowanie ogółem +38 +9212 +29
Aktualizacja profilu za 2 godz. 8 min.