vNARF
vNARF
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=6ZZp7BrUPUc

ZAMIENIŁEM SIĘ ROLAMI Z MOJĄ DZIEWCZYNĄ NA JEDEN DZIEŃ!!

vNARF
vNARF - 219 Wyświetleń
0
219 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-24 06:23:15

Zamieniliśmy się rolami na jeden dzień... Co z tego wynikło? Miłego oglądania!! :D ■ Poprzedni filmik: https://youtu.be/mdT4jiC8M_8 ■ INSTAGRAM: vnarf ■ MUSICAL.LY: vnarf ■ GRUPA NA FB: Mati i Przyjaciele SKRYTKA POCZTOWA: Mateusz Baszczyński ul. Buforowa 4e 52-131 Wrocław GETHERO Sp. z o.o.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vNARF

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-09 Thu 509,039 - 44,136,907 - 436 -
2019-05-10 Fri 509,552 +513 44,259,791 +122884 436 -
2019-05-11 Sat 510,238 +686 44,383,061 +123270 436 -
2019-05-12 Sun 511,463 +1225 44,594,196 +211135 437 +1
2019-05-13 Mon 511,808 +345 44,685,225 +91029 437 -
2019-05-14 Tue 512,124 +316 44,751,194 +65969 437 -
2019-05-15 Wed 512,961 +837 44,898,328 +147134 438 +1
2019-05-16 Thu 513,129 +168 44,946,725 +48397 439 +1
2019-05-17 Fri 513,266 +137 45,028,781 +82056 439 -
2019-05-18 Sat 513,340 +74 45,090,900 +62119 439 -
2019-05-19 Sun 513,766 +426 45,228,354 +137454 440 +1
2019-05-20 Mon 513,982 +216 45,294,446 +66092 440 -
2019-05-21 Tue 514,120 +138 45,329,074 +34628 440 -
2019-05-22 Wed 514,420 +300 45,425,312 +96238 441 +1
2019-05-23 Thu 514,509 +89 45,473,638 +48326 441 -
Podsumowanie ogółem +5470 +1336731 +5
Aktualizacja profilu za 5 godz. 55 min.