Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yfxZL4VskCY

Następny film

Janusze BHP #6
Najlepsze Kompilacje
270 Wyświetleń

Zaskakujące ciekawostki na temat ludzkiego ciała #1

Najlepsze Kompilacje
Najlepsze Kompilacje - 175 Wyświetleń
0
175 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:05:21

Zapraszam wszystkich do obejrzenia pierwszego odcinka zaskakujących ciekawostek na temat ludzkiego ciała. Ciekawostki | Tajemnice | Fakty ★https://goo.gl/XybTP1 Coś was dziwi? Zaskakuje? Jesteście zszokowani? Podzielcie się w komentarzu swoją opinią :-D ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------------- Muzyka: Silent Partner - Jupiter ►https://goo.gl/7InVuq Darmowa muzyka do komercyjnego użytku ►https://goo.gl/C4Yd3S ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------------- NA POLSKICH DROGACH - Wszystkie części: https://goo.gl/YTzBEa TO JEST POLSKA - Wszystkie części: https://goo.gl/pFLL7s Przeróbcie moje zdjęcie: https://goo.gl/GPOKxy Nawiedzone miejsca w Polsce: https://goo.gl/qcKQXq Janusze Inżynierii https://goo.gl/c2E3wi Ekstremalni debile świata: https://goo.gl/0Px4JI Mistrzowie drugiego planu: https://goo.gl/K43PFL Najlepsze Polskie Dowcipy: https://goo.gl/QMplkK Niesamowite ciekawostki: https://goo.gl/ymRN9r -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Facebook►https://www.facebook.com/NajlepszeKompilacje Google+►https://plus.google.com/u/1/+NajlepszeKompilacje/po Blog►https://najlepszekompilacje.blogspot.com/ --------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Najlepsze Kompilacje

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 63,200 - 0 - 0 -
2019-11-08 Fri 63,200 - 0 - 0 -
2019-11-09 Sat 63,200 - 0 - 0 -
2019-11-10 Sun 63,100 -100 0 - 0 -
2019-11-11 Mon 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-12 Tue 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-13 Wed 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-14 Thu 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-15 Fri 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-16 Sat 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-17 Sun 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-18 Mon 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-19 Tue 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-20 Wed 63,100 - 0 - 0 -
2019-11-21 Thu 63,100 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -100 - -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 26 min.

Następny film

Janusze BHP #6
Najlepsze Kompilacje
270 Wyświetleń