TVDarzBor
TVDarzBor
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=X8WYzUBB-O0

Następny film

Zew Natury #40 - Daleko od domu
TVDarzBor
316 Wyświetleń

Zew Natury #53 - Polowanie w Bieszczadach cz. 1

TVDarzBor
TVDarzBor - 166 Wyświetleń
0
166 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 04:06:23

Witamy i zapraszamy na polowanie wśród niesamowitych krajobrazów przedsionka Bieszczad. Wspaniały klimat wspólnego polowania i niezapomniane wrażenia myśliwego, który w górach że sztucerem znalazł się po raz pierwszy. Tych, którzy wolą telewizję od internetu, zapraszamy do kanału Adventure HD - http://adventuretv.pl/ oraz Trwam - http://tv-trwam.pl/ Sprzęt z którego korzystamy znajdzie u naszych sponsorów: http://www.hubertus-chodziez.pl/ http://sklep.incorsa.pl/ http://4hunting.pl/ https://kolba.pl/ http://www.vacuum-global.pl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TVDarzBor

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 30,900 - 14,866,404 - 849 -
2019-11-05 Tue 30,900 - 14,875,868 +9464 849 -
2019-11-06 Wed 30,900 - 14,886,744 +10876 849 -
2019-11-07 Thu 30,900 - 14,892,553 +5809 849 -
2019-11-08 Fri 30,900 - 14,898,977 +6424 849 -
2019-11-09 Sat 31,000 +100 14,906,095 +7118 849 -
2019-11-10 Sun 31,000 - 14,913,588 +7493 849 -
2019-11-11 Mon 31,000 - 14,927,945 +14357 851 +2
2019-11-12 Tue 31,100 +100 14,944,650 +16705 851 -
2019-11-13 Wed 31,100 - 14,957,204 +12554 852 +1
2019-11-14 Thu 31,100 - 14,968,521 +11317 852 -
2019-11-15 Fri 31,100 - 14,978,758 +10237 852 -
2019-11-16 Sat 31,100 - 14,987,374 +8616 852 -
2019-11-17 Sun 31,200 +100 14,995,441 +8067 852 -
2019-11-18 Mon 31,200 - 15,002,773 +7332 852 -
Podsumowanie ogółem +300 +136369 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 21 min.

Następny film

Zew Natury #40 - Daleko od domu
TVDarzBor
316 Wyświetleń