Olciiak
Olciiak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=q-zhyG6OQm4

Następny film

JUTRO LECIMY! | Olciiak
Olciiak
727 Wyświetleń

ZIMOWY OBÓZ Z FANAMI I Young Stars Winter Camp

Olciiak
Olciiak - 530 Wyświetleń
0
530 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:40:44

MOJA STRONA INTERNETOWA http://alexandrafurka.pl WSPÓŁPRACA/COLLABORATION olciiakyt@gmail.com NASZE OBOZY YOUNG STARS: http://www.camp.youngstars.pl/ MÓJ MAKIJAŻ: ★ Baza pod makijaż Laura Mercier http://shopstyle.it/l/zPHW ★ Podkład Urban Decay http://

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Olciiak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-22 Fri 404,000 - 41,810,692 - 342 -
2019-11-23 Sat 404,000 - 41,811,781 +1089 342 -
2019-11-24 Sun 404,000 - 41,813,130 +1349 342 -
2019-11-25 Mon 403,000 -1000 41,814,385 +1255 342 -
2019-11-26 Tue 403,000 - 41,815,730 +1345 342 -
2019-11-27 Wed 403,000 - 41,816,769 +1039 342 -
2019-11-28 Thu 403,000 - 41,817,724 +955 342 -
2019-11-29 Fri 403,000 - 41,818,722 +998 342 -
2019-11-30 Sat 403,000 - 41,819,640 +918 342 -
2019-12-01 Sun 403,000 - 41,821,695 +2055 342 -
2019-12-02 Mon 403,000 - 41,830,560 +8865 343 +1
2019-12-03 Tue 403,000 - 41,844,970 +14410 343 -
2019-12-04 Wed 403,000 - 41,850,728 +5758 343 -
2019-12-05 Thu 403,000 - 41,856,377 +5649 343 -
2019-12-06 Fri 403,000 - 41,858,529 +2152 343 -
Podsumowanie ogółem -1000 +47837 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 13 min.