Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=V3wqTMso8xU

Następny film

Szal XXL we wzorek koralikowy | szydełkowanie dla początkujących
Zrób to sam - kreatywne spędzanie czasu w domu - D
21 Wyświetleń

Zimowy szal na szydełko | przejścia kolorystyczne | mega miękki i ciepły | zwykłe oczka

84 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 08:38:46

Zimowy szal na szydełko | przejścia kolorystyczne | mega miękki i ciepły | zwykłe oczka Subskrybuj nasz kanał: https://www.youtube.com/channel/UCBXq9lXXIQcT4KNEgSs5KQQ?sub_confirmation=1 ZOSTAW KCIUKA W GÓRĘ jeśli film Ci się podobał Jeśli film Ci się podobał, nie wahaj się UDOSTĘPNIĆ go swoim znajomym :) Playlista: Zrób to sam Playlista: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuwzALtTsi9OclErHSeO0FiKXeSj_q-zM Gotowanie i instrukcje : https://www.youtube.com/playlist?list=PLuwzALtTsi9Okf8qvQCBDvOBMK-IVcvTq Plastelina, Glutek i Klej: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuwzALtTsi9M7UiVm3dsOUKzPvLwCIZKs Youtube kanał: https://www.youtube.com/channel/UCBXq9lXXIQcT4KNEgSs5KQQ Baw się ze mną: https://www.youtube.com/channel/UCIs888Ueul9715JStcYLmYw Playmobil historyjka: https://www.youtube.com/channel/UCe4gVhlaR4XTq3pCCmZOkvA?sub_confirmation=1 Toy Stories Fun: https://www.youtube.com/channel/UCBXloZWAJuNFx1Hun-Zzp2w?sub_confirmation=1 Więcej filmów: https://www.youtube.com/watch?v=OgN9uNMlT8A https://www.youtube.com/watch?v=n2Tp4E74jZE Copyright 2018 - Copyright notice: All contents of this video and this Youtube channel including texts, image and audio tracks as well as graphics are protected by copyright. All rights, including reproduction, publication, editing and translation, are reserved. If you would like to license content for a fee, please send us a written request. Rocket Creators GmbH. Anyone who violates copyright is liable to prosecution and must pay damages.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Zrób to sam - kreatywne spędzanie czasu w domu - D

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 102,000 - 28,338,360 - 1,714 -
2019-10-30 Wed 102,000 - 28,349,691 +11331 1,714 -
2019-10-31 Thu 102,000 - 28,361,907 +12216 1,714 -
2019-11-01 Fri 103,000 +1000 28,380,283 +18376 1,714 -
2019-11-02 Sat 103,000 - 28,391,947 +11664 1,714 -
2019-11-03 Sun 103,000 - 28,405,521 +13574 1,714 -
2019-11-04 Mon 103,000 - 28,416,002 +10481 1,714 -
2019-11-05 Tue 103,000 - 28,426,767 +10765 1,714 -
2019-11-06 Wed 103,000 - 28,438,292 +11525 1,714 -
2019-11-07 Thu 103,000 - 28,455,465 +17173 1,715 +1
2019-11-08 Fri 103,000 - 28,468,836 +13371 1,715 -
2019-11-09 Sat 103,000 - 28,484,067 +15231 1,716 +1
2019-11-10 Sun 103,000 - 28,499,942 +15875 1,717 +1
2019-11-11 Mon 103,000 - 28,516,188 +16246 1,717 -
2019-11-12 Tue 103,000 - 28,540,467 +24279 1,720 +3
Podsumowanie ogółem +1000 +202107 +6
Aktualizacja profilu za 9 godz. 16 min.

Następny film

Szal XXL we wzorek koralikowy | szydełkowanie dla początkujących
Zrób to sam - kreatywne spędzanie czasu w domu - D
21 Wyświetleń