Magic of Y
Magic of Y
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=VGX_5lFd8G0

ZNISZCZYŁEM PIENIĄDZE DOROTY WELLMAN - Magic of Y

Magic of Y
Magic of Y - 500 Wyświetleń
0
500 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:07:03

Zobacz jak zareagowała Dorota Wellman na magię iluzjonisty Y. Ten film to fragment programu Magia Y na TVN Style. Zobacz całość na playerze: https://player.pl/programy-online/magia-y-odcinki,4936/ Tym razem iluzjonista Y pokazuje magię Dorocie Wellman zna

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Magic of Y

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 969,000 - 86,524,637 - 261 -
2019-11-29 Fri 969,000 - 86,553,480 +28843 261 -
2019-11-30 Sat 969,000 - 86,580,592 +27112 261 -
2019-12-01 Sun 969,000 - 86,604,879 +24287 261 -
2019-12-02 Mon 969,000 - 86,626,409 +21530 261 -
2019-12-03 Tue 969,000 - 86,646,583 +20174 261 -
2019-12-04 Wed 968,000 -1000 86,673,538 +26955 261 -
2019-12-05 Thu 968,000 - 86,687,470 +13932 261 -
2019-12-06 Fri 968,000 - 86,701,104 +13634 261 -
2019-12-07 Sat 968,000 - 86,722,569 +21465 261 -
2019-12-08 Sun 968,000 - 86,747,127 +24558 262 +1
2019-12-09 Mon 968,000 - 86,774,303 +27176 262 -
2019-12-10 Tue 968,000 - 86,801,097 +26794 262 -
2019-12-11 Wed 968,000 - 86,817,997 +16900 262 -
2019-12-12 Thu 968,000 - 86,834,157 +16160 262 -
Podsumowanie ogółem -1000 +309520 +1
Aktualizacja profilu za 8 godz. 16 min.