Wertex ツ
Wertex ツ
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=e5mUmTxhAl0

Następny film

PRAWDZIWE POKEMON GO W GTA V! | GTA 5 PC MODY
Wertex ツ
575 Wyświetleń

ZOSTAŁEM KASKADEREM! (prawie ;_;) | GTA 5 ONLINE

Wertex ツ
Wertex ツ - 553 Wyświetleń
0
553 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:03:26

Dzisiaj zostałem kaskaderem w gta 5 online (prawie) ;_; Kolejny odc z gta 5 mam nadzieję że się wam spodobał nie zapomnijcie o łapie w górę a także o zainstalowaniu wtyczki! :) Chrome - http://bit.ly/O9SfpP Firefox - http://bit.ly/1dMACG4 Facebook - ht

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Wertex ツ

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-27 Wed 283,000 - 83,604,586 - 601 -
2019-11-28 Thu 283,000 - 83,605,449 +863 601 -
2019-11-29 Fri 283,000 - 83,606,423 +974 601 -
2019-11-30 Sat 283,000 - 83,607,830 +1407 601 -
2019-12-01 Sun 282,000 -1000 83,610,493 +2663 601 -
2019-12-02 Mon 282,000 - 83,611,464 +971 601 -
2019-12-03 Tue 282,000 - 83,612,225 +761 601 -
2019-12-04 Wed 282,000 - 83,613,116 +891 601 -
2019-12-05 Thu 282,000 - 83,613,956 +840 601 -
2019-12-06 Fri 282,000 - 83,614,982 +1026 601 -
2019-12-07 Sat 282,000 - 83,617,538 +2556 601 -
2019-12-08 Sun 282,000 - 83,619,097 +1559 601 -
2019-12-09 Mon 282,000 - 83,619,942 +845 601 -
2019-12-10 Tue 282,000 - 83,621,083 +1141 601 -
2019-12-11 Wed 282,000 - 83,622,074 +991 601 -
Podsumowanie ogółem -1000 +17488 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.